BCAA Xplode – owocowe aminokwasy

bcaa xplode smaki

Aminokwasy BCAA to aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach bocznych. Są one podstawą w suplementacji, jeśli zależy nam na budowaniu masy mięśniowej. Stosujemy je w różnych dyscyplinach. Wielu osobom dodają one energii do ćwiczeń, mogą również przyspieszać regenerację. Są to jednak subiektywne odczucia i różne osoby odbierają ich działanie w odmienny sposób. Jak to zwykle bywa, trzeba sprawdzić działanie suplementu na własnym organizmie. Podobnie jest w przypadku skuteczności BCAA Xplode, preparatu, o którym krążą różne opinie. Jedno nie pozostawia jednak wątpliwości. Jest to produkt o dobrym, czystym składzie. Do wyboru mamy wiele fajnych smaków, stosowanie jest więc przyjemne.

Czasem zdarza się, że trening nie przynosi nam tak dobrych efektów, jak byśmy się spodziewali. Ćwiczymy regularnie, dbamy o odpowiednią dietę – ale przyrostu masy mięśniowej nie widać bądź jest on niezadowalający w stosunku do wkładanych wysiłków. Czasem też odczuwamy brak energii do ćwiczeń i zmęczenie oraz długa regeneracja spowalniają nas w dążeniu do celu. Suplementacja preparatami zawierającymi aminokwasy rozgałęzione ma rozwiązywać wszystkie te problemy jednocześnie.

BCAA to cząsteczki o bardziej złożonej budowie w stosunku do innych aminokwasów. Odróżnia je specyficzny łańcuch boczny odłączony do szkieletów molekuł. Łańcuchy rozgałęziają się, nadając cząsteczkom szczególnych właściwości. Stąd nazwa, aminokwasy rozgałęzione. Taką budowę mają L-leucna, L-wanilina i L-izoleucyna. W BCAA Xplode połączone zostały w stosunku 2:1:1 razem z L-glutaminą. Wolne formy aminokwasów szybko wchłaniają się do krwioobiegu, ponieważ nie muszą być trawione, jak np. białko z pokarmów. Mogą więc szybko trafić tam, gdzie są niezbędne. Dzięki rozpuszczalnej formule możemy zabrać ze sobą preparat na trening, kiedy nie mamy innej możliwości dostarczenia sobie porcji energii. BCAA Xplode dostępny jest w pięciu smakach, więc jego stosowanie nie jest monotonne.

Produkt dobrze sprawdza się w przypadku osób, które szukają szybkiego i wygodnego rozwiązania. Jest uniwersalny, można więc przyjmować go o różnych porach. Pamiętajmy jednak, że plan treningowy, plan posiłków oraz przyjmowanie suplementów powinny być odpowiednio zaplanowane i przestrzegane. Tylko systematyczność zapewni nam oczekiwane długotrwałe efekty.1 komentarz:

  1. Jeszcze nie próbowałam, ale chyba się skuszę :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 My body workout , Blogger